Świętokrzyskie atrakcje

Świętokrzyskie atrakcje

Świętokrzyskie atrakcje to bardzo szeroka oferta, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dla rodzin, podróżujących samotnie, dla osób starszych, dla grup osób zaprzyjaźnionych – słowem wszystkich, którzy wybierają oferty noclegów w Górach Świętokrzyskich. Wśród licznych atrakcji sa zabytki architektury obronnej, zabytki techniki, sanktuaria, architektura drewniana, miejsca historyczne, tereny cenne przyrodniczo, parki, geologia. Świętokrzyskie atrakcje to również miejsca czynnego wypoczynku; ośrodki narciarskie, zbiorniki wodne z infrastrukturą, parki rozrywki.

Świętokrzyskie atrakcje - zabawa w piaskowniczce1a

swietokrzyskie atrakcje

Zabawa dzieci w gospodarstwie agroturystycznym Świętokrzyskie Smaki.

600m od naszego domu jest światowej sławy stanowisko dokumentacyjne, geologiczny „raj” w Płuckach. Na zdjęciu poniżej paleontolodzy przeglądają rumowisko wczesno – dewońskie.

Okolice Łagowa to dobry teren na rowerowe przejażdżki i piesze spacery. Są wyznaczone trasy i szlaki, ale chętnie pomożemy w zaplanowaniu własnych tres na miarę możliwości. Na zdjęciu poniżej wyprawa na rowerach w trakcie odpoczynku na szlaku w miejscowości  Sędek.

W okolicy jest kilka stacji narciarskich , do których można dojechać zimą i korzystać z zimowych uciech. Na zdjęciu obok trasy zjazdowe stacji narciarskiej w Niewachlowie.

agroturystyka_swietokrzyskie033agroturystyka_swietokrzyskie018Niestachow

Atrakcji jest bardzo dużo, każdy niemal może znaleźć coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego Świętokrzyskie Smaki!

Krystyna i Zdzisław Pacyga

 

 

 

Noclegi w Łagowie

Nasze Świętokrzyskie Smaki