Świętokrzyskie atrakcje

Świętokrzyskie atrakcje

Świętokrzyskie atrakcje to bardzo szeroka oferta, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dla rodzin, podróżujących samotnie, dla osób starszych, dla grup osób zaprzyjaźnionych itd. Wśród licznych atrakcji sa zabytki architektury obronnej, zabytki techniki, sanktuaria, architektura drewniana, miejsca historyczne, tereny cenne przyrodniczo, parki, geologia. Świętokrzyskie atrakcje to również miejsca czynnego wypoczynku; ośrodki narciarskie, zbiorniki wodne z infrastrukturą, parki rozrywki.

Świętokrzyskie atrakcje - zabawa w piaskowniczce1a

swietokrzyskie atrakcje

Zabawa dzieci w gospodarstwie agroturystycznym Świętokrzyskie Smaki.

600m od naszego domu jest światowej sławy stanowisko dokumentacyjne, geologiczny “raj” w Płuckach. Na zdjęciu poniżej paleontolodzy przeglądają rumowisko wczesno – dewońskie.

Okolice Łagowa to dobry teren na rowerowe przejażdżki i piesze spacery. Są wyznaczone trasy i szlaki, ale chętnie pomożemy w zaplanowaniu własnych tres na miarę możliwości. Na zdjęciu poniżej wyprawa na rowerach w trakcie odpoczynku na szlaku w miejscowości  Sędek.

W okolicy jest kilka stacji narciarskich , do których można dojechać zimą i korzystać z zimowych uciech. Na zdjęciu obok trasy zjazdowe stacji narciarskiej w Niewachlowie.

agroturystyka_swietokrzyskie033agroturystyka_swietokrzyskie018Niestachow

Atrakcji jest bardzo dużo, każdy niemal może znaleźć coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego Świętokrzyskie Smaki!

Krystyna i Zdzisław Pacyga

 

 

 

Noclegi w Łagowie

Nasze Świętokrzyskie Smaki