Ferie zimowe

Ferie zimowe 2022 w Górach Świętokrzyskich.

Ferie zimowe 2022 – zimowa przerwa w szkole, rodzinne wyjazdy na wypoczynek aktywny lub spokojny, zimowy relaks w rodzinnym gronie. W niewielkiej odległości od wielu polskich miast leżą Góry Świętokrzyskie, atrakcyjne cały rok, szczególnie urokliwe są zimą pokryte śniegiem. Ze względu na ten fakt namawiamy do skorzystania w ferie zimowe z niewątpliwie bogatej oferty regionu.

Ferie zimowe Świętokrzyskie Smaki

Ferie zimowe Świętokrzyskie Smaki

Wypróbujcie naszą ofertę spędzenia ferii zimowych.

Jeżeli nie wymagacie obecności „za oknem” stacji sportów zimowych, pragniecie odpoczynku bez zgiełku i tłoku proponujemy skorzystanie z oferty naszego gospodarstwa. Zapewniamy Wam serdeczną atmosferę domu rodzinnego, dobrą kuchnię i cieplutkie pokoje. Jeżeli aura dopisze, a zechcecie, zamówimy sanie na kulig, rozpalimy ognisko.

Jeżeli w trakcie pobytu zechcecie skorzystać z usług profesjonalnych stacji narciarskich to w 20min jazdy samochodem dojedziecie do jednego z kilku ośrodków sportów zimowych w okolicy.

Ferie zimowe Świętokrzyskie Smaki

Świętokrzyskie Smaki     W bliskiej okolicy

W bliskiej okolicy znajduje się kilka stacji, ośrodków narciarskich. Stopień trudności tras, oferta tras saneczkowych zadowoli zapewne także tych z Was, którzy mają średnie lub małe umiejętności narciarskie. Niektóre stoki mają tory saneczkowe, a także trasy dla maluchów i szkółki jazdy na nartach.

Przy sprzyjającej aurze można wybrać się na któryś ze szlaków, spotykając np. przy gołoborzu Szczytniaka Świętokrzyską Madonnę „zaklętą” w kamieniu

Ferie zimowe. Świętokrzyska Madonna - Szczytniak, Świętokrzyskie Smaki

Ferie zimowe. Świętokrzyska Madonna – Szczytniak, Świętokrzyskie Smaki

lub też wybrać się na „łowy” wzdłuż Łagowicy piętrzonej tamami przez bobry

Świętokrzyskie Smaki - Łagowica, dzieło bobrów

Świętokrzyskie Smaki – Łagowica, dzieło bobrów

Miejsc ciekawych i wartych zobaczenia jest więcej, a bonusem za każdym razem będą widoki na pasma Gór Świętokrzyskich.

Jako gospodarstwo agroturystyczne zapraszamy na ferie zimowe w Góry Świętokrzyskie. To blisko wielu miast Polski. Z Warszawy do nas jest około 195km, mniej jak 180km jest do Łagowa z Łodzi. Zarówno z Warszawą jak i Łodzią (wiele innych miast) jest bezpośrednie połączenie autobusowe, co jest istotne dla niezmotoryzowanych.

Ponieważ do nas jest blisko z wielu miast, dlatego zimowy wypoczynek w naszym gospodarstwie to duża oszczędność czasu na dojazdach, co jest istotne bez wątpienia szczególnie przy pobytach kilkudniowych.

Świętokrzyskie Smaki na ferie zimowe – niewątpliwie Twój dobry,  rodzinny, zimowy wypoczynek.