Ferie zimowe

Ferie zimowe 2018 w Górach Świętokrzyskich.

Ferie zimowe 2018 – zimowa przerwa w szkole, rodzinne wyjazdy na wypoczynek aktywny lub spokojny, zimowy relaks w rodzinnym gronie. W niewielkiej odległości od wielu polskich miast leżą Góry Świętokrzyskie, atrakcyjne cały rok, szczególnie urokliwe są zimą pokryte śniegiem. Namawiamy do skorzystania w ferie zimowe z bogatej oferty regionu.

Ferie zimowe Świętokrzyskie Smaki

Ferie zimowe Świętokrzyskie Smaki

Wypróbujcie naszą ofertę spędzenia ferii zimowych.

Jeżeli nie wymagacie obecności “za oknem” stacji sportów zimowych, pragniecie odpoczynku bez zgiełku i tłoku proponujemy skorzystanie z oferty naszego gospodarstwa. Zapewniamy Wam serdeczną atmosferę domu rodzinnego, dobrą kuchnię i cieplutkie pokoje. Jeżeli aura dopisze a zechcecie, zamówimy sanie na kulig, rozpalimy ognisko.

Jeżeli w trakcie pobytu zechcecie skorzystać z usług profesjonalnych stacji narciarskich to w 20min jazdy samochodem dojedziecie do jednego z kilku ośrodków sportów zimowych w okolicy.

Ferie zimowe Świętokrzyskie Smaki

Świętokrzyskie Smaki     W bliskiej okolicy

W bliskiej okolicy znajduje się kilka stacji, ośrodków narciarskich. Stopień trudności tras, oferta tras saneczkowych zadowoli zapewne także tych z Was, którzy mają średnie lub małe umiejętności narciarskie. Niektóre stoki mają tory saneczkowe, a także trasy dla maluchów i szkółki jazdy na nartach.

Przy sprzyjającej aurze można wybrać się na któryś ze szlaków, spotykając np. przy gołoborzu Szytniaka Świętokrzyską Madonnę “zaklętą” w kamieniu

Ferie zimowe. Świętokrzyska Madonna - Szczytniak, Świętokrzyskie Smaki

Ferie zimowe. Świętokrzyska Madonna – Szczytniak, Świętokrzyskie Smaki

lub też wybrać się na “łowy” wzdłuż Łagowicy piętrzonej tamami przez bobry

Świętokrzyskie Smaki - Łagowica, dzieło bobrów

Świętokrzyskie Smaki – Łagowica, dzieło bobrów

Miejsc ciekawych i wartych zobaczenia jest więcej, a bonusem za każdym razem będą widoki na pasma Gór Świętokrzyskich.

Jako gospodarstwo agroturystyczne zapraszamy na ferie zimowe w Góry Świętokrzyskie. To blisko wielu miast Polski. Z Warszawy do nas jest około 195km, mniej jak 180km jest do Łagowa z Łodzi. Zarówno z Warszawą jak i Łodzią (wiele innych miast) jest bezpośrednie połączenie autobusowe, co jest istotne dla niezmotoryzowanych.

Ferie zimowe w naszym gospodarstwie to duża oszczędność czasu na dojazdach, co jest istotne szczególnie przy pobytach kilkudniowych.

Świętokrzyskie Smaki na ferie zimowe – Twój dobry,  rodzinny, zimowy wypoczynek.