Baza noclegowa – dojazd.

Baza noclegowa -Kontakt

Kontakt – baza noclegowa; kom. 609 082 715, stacjonarny 41 3074198

e-mail; pacyga@agrowczasy.info

Numer konta do wpłaty zadatków tytułem rezerwacji pobytu w naszym gospodarstwie:

08 1140 2004 0000 3202 3884 5646 Zdzisław Pacyga, ul. Słupska 54, 26-025 Łagów

Świętokrzyskie Smaki to znakomita baza noclegowa i wypadowa dla gości zwiedzających świętokrzyskie. To dobra baza noclegowa także dla planujących wypoczynek na wsi, bardziej stacjonarny. Do naszego gospodarstwa agroturystycznego Świętokrzyskie Smaki (baza noclegowa i wypadowa) prowadzą drogi: krajowa 74 od Łodzi i Kielc z jednej północno – zachodniej strony. Od Lublina, Rzeszowa, Sandomierza i Opatowa z drugiej południowo – wschodniej strony Polski. Z kolei droga 756 od południowej strony od Staszowa i od Warszawy i Starachowic od północy. W Łagowie drogi 74 i 756 krzyżuję się na rondzie, z którego należy udać się w kierunku Starachowic, Warszawy w ulicę Słupską. Po przejechaniu  drogą 756 około 350m, tuż przed mostem należy skręcić w lewo. (przy zjeździe stoi metalowy słupek z napisem „ul. Słupska”). Zjeżdżamy lekko w dół, w drogę asfaltową, która kończy się po 100m naszym podwórkiem.

Mapa Google poniżej świetnie obrazuje położenie Świętokrzyskich Smaków w świętokrzyskim względem największych atrakcji turystycznych.

Do naszego gospodarstwa można dojechać wygodnie i sprawnie nie tylko własnym transportem. Łagów ma dobre bezpośrednie połączenia autobusowe z wieloma miastami Polski. Bezpośrednio można dojechać do Łagowa z Rzeszowa, Stalowej Woli, Tarnobrzega, Sandomierza, Opatowa, Krakowa, Staszowa, Stopnicy, Buska Zdroju. Latem z Kołobrzegu i Pomorza. Cały rok można dojechać bezpośrednio z Warszawy, Radomia, Łodzi, Wrocławia i wielu innych miast i miejscowości Polski. Można także dojechać pociągiem do Kielc, a z Kielc do Łagowa dojechać licznymi busami i autobusami. Znakomite połączenie Kielc i Łagowa gwarantuje linia 206 kieleckiego MZK. Komunikacja znakomicie funkcjonuje w ciągu dnia. Także nasza baza noclegowa znakomicie służy nie tylko zmotoryzowanym, ale i ceniącym podróże bez własnych środków lokomocji.

Położenie bazy noclegowej Świętokrzyskie Smaki względem większych atrakcji przedstawiają dołączone grafiki. W promieniu do 50 km od naszego gospodarstwa agroturystycznego znajdują się wszystkie najważniejsze zabytki, muzea, sanktuaria. A także atrakcje przyrodnicze czy parki rozrywki dla dzieci. Do większości z nich można dojechać komunikacją publiczną. Dla zmotoryzowanych dojazd do atrakcji ułatwia bardzo dobry stan dróg w świętokrzyskim, także tych bocznych.

Baza noclegowa - polożenie Łagowa w Polsce i Regionie Świetokrzyskim

Baza noclegowa – położenie Łagowa