Noclegi świętokrzyskie

Noclegi świętokrzyskie

Zapraszamy na noclegi świętokrzyskie. Zapraszamy na nasze włości będące częścią tej prastarej miejscowości, która kiedyś była królewskim grodem i gdzie zbiegają się wszystkie szlaki, ścieżki i trakty – i stąd też wychodzą!
Bowiem miejsce tu opisane i miejsca tu nie opisane są środkiem tej zacnej krainy i całego świata …..

“MILLE VIAE DUCUNT HOMINEM PER SAECULA LAGOVIAM” – WSZYStKIE DROGI PROWADZĄ (na noclegi -admin.) DO ŁAGOWA!

Znając to stare “porzekadło” wiele lat temu zaoferowaliśmy noclegi i otworzyliśmy nasz dom dla gości Świętokrzyskiego, uznając nasze położenie w Regionie Świętokrzyskim, pełnym atrakcji i zróżnicowanej oferty . Dla gości, którzy jadą w świętokrzyskie pierwszy raz i chcą poznać Góry Świętokrzyskie. I dla gości , którzy tu już kiedyś byli, coś pamiętają, chcą zobaczyć więcej lub pokazać walory turystyczne (choć nie tylko) świętokrzyskiego rodzinie, wnukom, bliskim. Zapraszamy na noclegi świętokrzyskie również tych w podróży, którzy w Łagowie goszczą przejazdem.
Po latach przyjmowania gości nasze oczekiwania sprawdziły się, a nasz dom i gospodarstwo agroturystyczne jest bardzo dobrą i sprawdzoną przez gości bazą noclegową i wypadową do poznawania i zwiedzania Gór Świętokrzyskich. Regionu coraz bardziej atrakcyjnego turystycznie świętokrzyskiego. W zasięgu od kilkuset metrów do 50km od naszego domu znajdują się największe i najważniejsze atrakcje Ziemi Świętokrzyskiej – zabytki, muzea, obiekty przyrodnicze, parki, trasy i szlaki ….

Oddajemy do dyspozycji gości 16 miejsc noclegowych w przytulnych 2, 3, 4 i 5 osobowych pokojach z trzema dobrze wyposażonymi łazienkami. I to są nasze noclegi świetokrzyskie.

Noclegi - łazienka

Łazienka

 

Pokoje 4 i 5 osobowy mają własne łazienki i drugie wyjście na taras i ogród.
Jest możliwość skorzystania z komputera i internetu (WiFi).
Podstawowa oferta to noclegi. Dla chcących skorzystać z pełnej oferty przygotujemy posiłki – pyszne, domowe jedzonko, tradycyjnie obfite, a przyrządzone w większości z surowców z własnego gospodarstwa. Posiadamy atest „Gospodarstwo Ekologiczne” nadanego przez BIOEKSPERT. Podstawowa oferta pobytu to noclegi, śniadania i obiadokolacje. Możemy uzgodnić inne posiłki, np. grill, kolacja.
W obejściu utrzymujemy zwierzęta domowe: kozy, kury, króliki i inne domowe zwierzęta. Kontakt z łagodnymi zwierzakami jest dużą frajdą dla dzieci (nie tylko). Można popróbować dojenia kóz, karmienia kur i całej reszty.
W ogrodzie przy domu są meble ogrodowe, duża altana, zabawki ogrodowe – ogrodzone miejsce zabaw dzieci i wypoczynku. Jest wyznaczone miejsce na grill w ogrodzie i ognisko na łąkach 200m od domu.
Na podwórzu można (bezpłatnie) zaparkować samochód.
Teren za domem i ogrodem to nasze łąki, mocno zadrzewione z wijącym się środkiem naszej doliny strumykiem Łagowicą, czystym, nadającym sie do zabaw w upalne dni.

Dysponujemy kolekcją przewodników, map i folderów. Mając to zaplecze i kilkuletnie doświadczenie i wiedzę pomagamy naszym gościom w organizacji wycieczek i zwiedzania świętokrzyskiego. Na miejscu jest możliwość wypożyczenia rowerów górskich. W odległości 700m od domu znajduje się Jaskinia Zbójecka. Na terenie gospodarstwa mamy 200-letnią kapliczkę ze statusem zabytku.
Gospodarstwo położone jest w centrum Regionu Świętokrzyskiego co sprawia, że jest najlepszą, sprawdzoną bazą wypadową do poznania wszystkich jego atrakcji turystycznych.

Zapraszamy na noclegi świętokrzyskie cały rok!