Wakacje, wakacje

wakacje – znowu są wakacje …

wakacje online – 24 czerwca, piątek to niewątpliwie koniec 10-miesięcznego „maratonu” rokiem szkolnym zwanego. Znowu, na pewno będą wakacje! Bez wątpienia czas na zasłużony (?) letni wypoczynek, wyjazd z miasta, przede wszystkim jak najdalej od domku.

W związku z tym, że planujesz wypoczynek na wsi, zapraszamy w Góry Świętokrzyskie, szczególnie do nas – gospodarstwa agroturystycznego Świętokrzyskie Smaki. Mamy dla Was gościnę rodzinnego domu, a także przytulne pokoje i domową kuchnię – tradycyjnie smaczną, oczywiście z dobrych produktów i obfitą ) . Atrakcje dla gości do duży obszar gospodarstwa i zwierzęta z bezpośrednim do nich dostępem. Karmienie królików, kozy, drobiu, psów i kotów to bezsprzecznie frajda dla większości dzieci. Przy domu jest ogród z dużą altaną, meblami i zabawkami ogrodowymi. Ważnym aspektem jest to, że w pobliżu naszego gospodarstwa znajdują się atrakcje turystyczne dla aktywnych – szlaki piesze i rowerowe, zabytki, tereny przyrodnicze parki rozrywki i inne godne uwagi miejsca. Mając kilkunastoletnią praktykę służymy pomocą w konstruowaniu planów zwiedzania Regionu Świętokrzyskiego, udostępnimy mapy czy też przewodniki.

Podsumowując, bezsprzecznie naszym atutem jest położenie naszego gospodarstwa w Regionie Świętokrzyskim. Do nas niewątpliwie blisko jest z większości Polskich miejscowości, a od nas blisko jest do największych atrakcji świętokrzyskiego. Reasumując, kilkuset metrów do 50km od nas znajdują się wszystkie największe turystyczne hity. Np. jaskinia Zbójecka 700m, Św. Krzyż to 13 km, Szydłów 25km, Sandomierz 50km. Reasumując wiele, wiele innych atrakcji …

Wakacje na świetokrzyskiej wsi. Świętokrzyskie Smaki

Wakacje wakacje Świętokrzyskie Smaki

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego Świętokrzyskie Smaki na letni, rodzinny wypoczynek.