Wakacje, wakacje

wakacje – znowu są wakacje …

23 czerwca – Dzień Ojca 😉 i nie tylko… to również koniec 10-miesięcznego “maratonu” rokiem szkolnym zwanego. Znowu są wakacje! Czas na zasłużony (?) letni wypoczynek, wyjazd z miasta.

Planujesz wypoczynek na wsi, zapraszamy w Góry Świętokrzyskie, szczególnie do nas – gospodarstwa agroturystycznego Świętokrzyskie Smaki. Mamy dla Was gościnę rodzinnego domu, przytulne pokoje i domowa kuchnię – tradycyjnie smaczną, z dobrych produktów i obfitą ) . Atrakcje dla gości do duży obszar gospodarstwa i zwierzęta z bezpośrednim do nich dostępem. Karmienie królików, kóz, drobiu, psów i kotów to frajda dla większości dzieci. Przy domu jest ogród z dużą altaną, meblami i zabawkami ogrodowymi. W pobliżu naszego gospodarstwa znajdują się atrakcje turystyczne dla aktywnych – szlaki piesze i rowerowe, zabytki, tereny przyrodnicze parki rozrywki. Mając kilkunastoletnią praktykę służymy pomocą w konstruowaniu planów zwiedzania Regionu Świętokrzyskiego, udostępnimy mapy czy też przewodniki.

Naszym atutem jest położenie naszego gospodarstwa w Regionie Świętokrzyskim. Do nas blisko jest z większości Polskich miejscowości, a od nas blisko jest do największych atrakcji świętokrzyskiego. Od kilkuset metrów do 50km od nas znajdują się wszystkie największe turystyczne hity. Np. jaskinia Zbójecka 700m, Św. Krzyż to 13 km, Szydłów 25km, Sandomierz 50km.

 

Wakacje na świetokrzyskiej wsi. Świętokrzyskie Smaki

Wakacje wakacje Świętokrzyskie Smaki

 

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego Świętokrzyskie Smaki na letni, rodzinny wypoczynek.