Ferie zimowe 2020

Ferie zimowe 2020.

Ferie zimowe 2010 – rodzinny zimowy wypoczynek na świętokrzyskiej wsi. Może to agroturystyka jest godnym uwagi, dobrym miejscem na kilkudniowy wyjazd, gdzie w cieple rodzinnego domu i z domowym jedzonkiem można dobrze odpocząć. Z pewnością ci, którzy wolą kameralny wypoczynek będą zadowoleni.

Terminy - ferie zimowe 2020, mapa Polski

Terminy ferii zimowych 2020, mapa Polski

Ferie zimowe 2020 – jak co roku o tej porze (styczeń – luty) uczniowie mają przerwę w ciężkiej harówie nauką zwanej. Zasłużony (?) wypoczynek może spędzić za miastem, poza stałym miejscem, gdzie drepcze co dzień do szkółki i z powrotem, a wypoczynek na wsi to może to. Zapraszamy do naszego gospodarstwa Świętokrzyskie Smaki. Ciepłe pokoje i domowa, pyszna kuchnia to najważniejsze atuty naszej oferty.

 

Ferie na wsi. Świętokrzyskie Smaki

Ferie – na sadzawce, ferie zimowe 2020

Ferie zimowe 2020 w gospodarstwie Świętokrzyskie Smaki, jedna ze stacji narciarskich

Zimowe ferie 2020 Jeden ze stoków świętokrzyskich.

Serdecznie zapraszamy w Góry Świętokrzyskie na zimowy wypoczynek, do Łagowa – osady położonej w centrum zimowych atrakcji Gór Świętokrzyskich. Jeżeli aura dopisze i śniegiem posypie można na miejscu bawić się na śniegu na pagórkach gospodarstwa lub tuż przy nim. Do profesjonalnych stoków trzeba dojechać, a jest ich w świętokrzyskim sporo. Natomiast jeżeli śniegu jest mniej można korzystać z innych atrakcji, których w świętokrzyskim jest troszkę. Ponieważ nawet zimą jest bardzo dobry dojazd do Sandomierza, Opatowa, Kielc i wielu innych miejscowości, można zwiedzić liczne zabytki, muzea, sanktuaria i parki np. geologiczny Geopark Wietrznia.

Naszym Gościom oferujemy przytulne i ciepłe pokoje. Jeżeli tylko będzie takie życzenie Gości , oferujemy także posiłki – domową kuchnię, pyszną i obfitą. Większość produktów wykorzystywanych do przygotowania potraw jest nasza lub lokalna. Atrakcją może być rozpalenie ogniska i upieczenie np kiełbaski. W gospodarstwie są zwierzęta; kozy, króliki, drób, psy i koty.

 

Nasze Świętokrzyskie Smaki