Bon turystyczny agroturystyka

Bon turystyczny agroturystyka

Bon turystyczny agroturystyka jest udostępnioną dla Was jedną z form zapłaty za wypoczynek w naszym gospodarstwie agroturystycznym Świętokrzyskie Smaki. Jeżeli chcecie nas sprawdzić, że na pewno jesteśmy uprawnieni do rozliczenia bonu, jesteśmy na https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow pod literką G jako > Gospodarstwo agroturystyczne Świętokrzyskie Smaki <. Na oko gdzieś w połowie listy na G.

Bon turystyczny agroturystyka

Bon otrzymasz w formie 16-cyfrowego unikalnego numeru. Dostaniesz go za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Numer ten podajesz nam  podczas rezerwacji pobytu. Ewentualnie najpóźniej przy zakwaterowaniu – osobie reprezentującej obiekt, w którym dokonujesz rezerwacji pobytu. (bądź zamówienia innej atrakcji turystycznej.., ale to nie dotyczy naszej agroturystyki).

Jak działa bon turystyczny agroturystyka?

Polski Bon Turystyczny ma formę elektronicznego kodu, ważnego do końca marca 2022 r. Bon można wykorzystać do opłacenia m.in.: pobytu w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym, czy na kolonii lub obozie harcerskim, a także obozie sportowym lub rekreacyjnym. W naszym przypadku za pobyt w naszej agroturystyce.

Reasumując, dla kogo jest przeznaczony?

Bon przeznaczony jest dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem oraz rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. Bony przysługują niezależnie od poziomu dochodów, tak jak to jest w przypadku Programu 500 Plus.

I na zakończenie, gdzie wykorzystasz bon?

Bon możesz wykorzystać w Polsce. Katalog bazy turystycznej, która pozwala na skorzystanie z bonu, jest dostępny na stronie https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow. Przygotowanie listy koordynuje Polska Organizacja Turystyczna: https://www.pot.gov.pl/pl